سبک زندگی

تابستان و انتخاب صندل های تابستانی

تابستان و انتخاب صندل های مناسب شما

فصل تابستان فرارسید و یکی از بهترین گزینه ها برای گذراندن روزهای گرم و چه بسا شرجی تابستان، پوشیدن صندل های طبی و با کیفیت و زیباست چرا که پاها در این فصل نیاز به تنفس و خنک نگه داشته شدن دارند.

از بهترین فصل های سال برای به گردش رفتن و گذراندن اوقاتی خوش، فصل تابستان است و همگی می دانیم که در این ماه ها خرید و پوشیدن صندل ها رواج زیادی پیدا می کنند.

اگر شما هم از جمله افرادی هستید که به استایل شخصی خودتان و پوشیدن هر نوع استایل در مکان مناسب خودش اهمیت می دهید؛ این مقاله از مجله ی شهرام طب مخصوص خود شماست! این مقاله کمک می کند تا شما تشخیص دهید در چه موقعیتی چه صندل و لباسی با هم مناسب هستند و می توانید به خوبی پالت مد مخصوص خودتان را طراحی کنید.

و یادتان باشد که همیشه برخی از صندل ها هم وجود دارند که به صورت عمومی تقرییبا می شود گفت که مناسب اکثر موقعیت ها هستند با این انتخاب هم می توان در هزینه ها صرفه جویی کرد و هم می توان انتخاب بی دردسر تری داشت.

صندل های راحتی

در این روزهای گرم تابستان شرایط مناسب پوشیدن لباس های رنگی رنگی و شاد است.چیزی که اکثر خانم ها از آن استقبال می کنند. اگر هدف شما از بیرون منزل رفتن پیاده روی و یا بازار رفتن است، می توانید از صندل های راحتی استفاده کنید؛ صندل هایی تخت و مخصوصا صندل تخت هایی که قوس مناسبی برای کف پای شما داشته باشند.

با استفاده از این صندل ها می توانید چند ساعت پیاده روی داشته باشید و پس از آن احساس درد در پاهای خودتان نکنید.در کف تماسی با پای شما این صندل ها برآمدگی خاصی را دارند که کمی باعث ماساژ کف پای شما می شود.

صندل های لا انگشتی هم از جمله صندل های راحت هستند البته به شرطی که این صندل ها هم اصول قوس کف پا در تولیدشان رعایت شده باشد، در غیر این صورت پیشنهاد نمی شوند.

برخی از بانوان در پوشیدن صندل های تخت دچار مشکل می شوند و همیشه نیاز است کفش و صندل پاشنه دار بپوشند.خب در این صورت شما می توانید صندل ای را که کمی و نه زیاد، پاشنه دارد را انتخاب کنید؛ پاشنه در واقع نیروی کمکی ای است تا وزن شما بین بش های مختلف تقسیم بشود، پس دقت کنید که پاشنه ی صندل شما نباید بیش از حد بلند باشد.

اولین صندل ها به رنگ قهوه ای و مشکی بودند و همچنان هم طرفداران زیادی دارند و خیلی از افراد انتخاب شان همین رنگ هاست.ولی شما می توانید با توجه به استایل شخصی خودتان از صندل های رنگارنگ هم استفاده کنید و از شادابی ای که در استایل شما ایجاد می کند لذت ببرید:

انواع صندل های راحتی :

صندل هایی که با دامن زیبا می شوند :

به این نکته توجه داشته باشید که صندل هایی که تخت هستند و یا پر از زرق و برق و نگین هستند، صندل هایی مناسب برای پیراهن و شلوار و بلوز دامن نیستند؛ بلکه صندل هایی که مدل تی(T) و بند دار هستند و مقداری دارای پاتشنده هستند مناسب این گوونه استایل ها هستند.همچنین می توانید با این استایل از صندل های بندی که پاشنه های مناسب در حد پنج سانتی متر دارند نیز استفاده کنید.اگر لباس شما رنگارنگ بود از صندل هایی با رنگهای نود و یا رنگ خنثی استفاده کنید و اگر لباس تان رنگارنگ نبود می توانید از صندل های رنگی استفاده کنید.

صندل های ساحلی:

صندل هایی که طراحی پیچیده و یا ظریف دارند بسشیار زیبا هستند، اما در زمانی که به ساحل می روید بهتر است از صندل هایی استفاده کنید که فوق العاده راحت باشند و از پای شما در برابر گرمای شدید شن مخصوصا در فصل گرما محافظت کنند، همچنین یادتان بیاید زمان هایی را که با کفش یا صندل نامناسب کنار دریا قدم زدید و حس آزردگی خاطرتان از صندل نامناسبی که باعث می شد پای شما هم داغ بشود و هم شن ها را باخود هم کند و تیزی شن اذیت تان کند.بنابر این پیشنهاد می شود از صندل های با زیره ی چوب پنبه استفاده کنید که برای این مکان مناسب است و این صندل را با لباس های رنگی زیبا ست کنید.همچنین کفش هایی مخصوص سالحل وجود دارد که می توانید از فروشگاه های پلاژ های نزدیک به دریاها تهیه کنید.

صندل هایی برای لباس های کوتاه

و این بخش مورد علاقه ی بانوانی است که به دنبال صندل های رنگی و پر زرق و برق هستند، چرا که شما می توانید با لباس های کوتاه، هرنوع صندل که به نظرتان جذاب و زیباست را انتخاب و ست کنید.حتما لازم نیست لباس و صندل تان یک رنگ باشد و می توانید خودتان هم صندل زیبای تان را با استفاده از وسایل دیزاین که از خرازی ها تهیه می کنید به یک صندل خاص استایل خودتان تبدیل کنید.فقط کافی است به خودتان و علایق تان اعتماد کنید و انتخابی فوق العاده داشته باشید.

صندل هایی مناسب برای استایل جین

همانطور که می دانید استایل جین یکی از پر طرفدار ترین استایل ها در اقصی نقاط جهان است.همچنین بسیاری از طرفداران آن خانم ها هستند.لباس های جین را می توان در شرایط بسیاری پوشید و با آن استایل زیبایی ایجاد کرد.اگر به همراه این ست صندل زیبا و مناسبی هم به پا کنید حتما تیپ فوق العاده ای را رقم خواهید زد.پیشنهاد می شود اگر بلوز یا کت جین به تن می کنید، از صندل های تی( T) مانند استفاده کنید یا حتی می توانید از صندل هایی که لاانگشتی هستند و پاشنه هم دارند استفاده کنید.ولی اگر می خواهید از تیشرت های جین استفاده کنید به شما پیشنهاد می کنیم که از صندل های راحتی کژوال استفاده کنید که هم مناسب تر و هم راحت تر است.همچنین می توانید از صندل هایی که تخت هستند و یا پاشنه ی کمی دارند هم استفاده کنید.

چطور صندل راحتی انتخاب کنیم؟

لطفا در زمانی که می خواهید صندل انتخاب کنید، تک بُعدی نباشید و فقط به زیبا بودن آن اهمیت ندهید، مهمترین بخش صندل این است که در پای شما راحت باشد تا همواره در حال پوشیدن آن حس اذیت شدن نداشته باشید.اگر به مدت طولانی از کفش ها و صندل هایی که پاهایتان را اذیت می کند استفاده می کنید، پاها و کمر شما به زودی دچار آسیب خواهد شد.پس بیشتر مراقب سلامتی پای خودتان باشید.

تست کردن صندل

وقتی صندل مورد نظر خودتان را پیدا کردید هر دو لنگه آن را به پا کرده و برای دقایقی در مغازه راه بروید و به دقت بررسی کنید که آیا پای شما در این صندل راحت است؟اگر پای شما راحت نبود اقدام به خرید آن نکنید.اگر صندل بندی پیدا کردید که توجه تان را جلب کرده، دقت کنید که بندهای آن پای شما را به طور مقاومی نگه دارند و به پای شما و پوستتان فشار نامعقولی را وارد نکند و همچنین نباید پای شما در آن سر بخورد.در خصوص انتخاب صندل ها با پاشنه ی بسیار بلند، خیلی محتاط باشید چرا که این گونه صندل ها اصلا راحت نیستند و برای پیاده روی طولانی و یا گشت و گذار و تفریح نمی توانید روی آنها حساب کنید.اگر صندل پاشنه بلند برای این منظور خریداری می کنید دقت کنید که پول تان را احتمالا دور ریخته اید و مجبورید دوباره به خرید بروید و یک صندل راحت پیدا کنید.

و این نکته را نیز به یاد داشته باشید که سایت شهرام طب پر است از انواع گوناگونی از صندل های زیبا، بادوام، مقاوم و علی الخصوص راحت و طبی که می توانید با استفاده از آنها هم از زیبایی شان لذت ببرید و هم احساس راحتی تان دوچندان شود.همین حالا سری به سایت شهرام طب بزنید! 

 

بازگشت به لیست