مجموعه شهرام طب ، در زمینه حفظ مشتریان ارزشمند خود همواره کوشا بوده است ، لذا بر آن شد تا با پیاده سازی صفحه اختصاصی ثبت درخواست عمده برای شما عزیزان ، ارتباطی مستقیم و بدون واسطه مابین شما عزیزان و کارشناسان دفتر مرکزی شهرام طب ایجاد نماید.

در این راستا تلاش نمودیم تا مشکلات مربوط به روند خرید عمده را برطرف نموده و ساده ترین روش ثبت درخواست را برای شما عزیزان فراهم آوریم.

لذا در ادامه این صفحه می توانید برخی از مزیت های خرید عمده از شهرام طب را مطالعه نموده و درخواست خود را ثبت نمایید.

  • باهدف دریافت محصولات با بهترین قیمت و به ساده ترین روش ممکن ، همچنین اطمینان از خرید کالا های مجموعه شهرام طب ، در این روش ارتباط مستقیم به کارشناسان واحد فروش عمده دفتر مرکزی خواهید داشت.
  • با هدف راحتی شما عزیزان ، تنها لازم است درخواست خود را ثبت نموده و منتظر تماس کارشناسان ما باشید. بنا بر این نیازی به ایجاد تماس از جانب مشتریان وجود نخواهد داشت.
  • با ذخیره این صفحه ، همواره می توانید درخواست های خود را در تاریخ های دلخواه ثبت نموده و برای همکاران خود ارسال فرمایید.
  • دریافت سفارشات از کارشناسان دفتر مرکزی شهرام طب گواهی بر این خواهد بود که کالا های اصلی این مجموعه را دریافت خواهید کرد.
  • در مراحل و پروسه خرید ، در هر صورت نارضایتی یا وجود مشکل می توانید با کارشناسان پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

لطفا در صورت نیاز به خرید عمده ، درخواست خود را ثبت نمایید

"(اجباری)"فیلدهای ضروری را نشان می دهد

سال ها قبل که مثل عصر امروزی استفاده از اینترنت رایج نشده بود، تولید کنندگان کفش، محصولاتشان را از طریق عمده فروشی کفش و یا از طریق واسطه ها به بازار می رساندند. از این طریق می توانستند خرید عمده ی کفش،فروش عمده ی کفش و یا صادرات عمده ی کفش را داشته باشند.اما امروزه و با توسعه پیدا کردن ارتباطات از طریق سوشال مدیا و به صورت آنلاین، خریداران عمده ی کفش می توانند مستقیما و بدون واسطه و حتی بدون حضور در کارخانه، از تولیدکنندگان خرید داشته باشند و به سادگی بخش زیادی از هدر رفت زمان را حذف کنند.

سایت اینترنتی شهرام طب یکی از سایت های خاص در ایجاد لینک بین خریداران کفش عمده داخلی و بازرگانان با کارخانه ی محصولات شهرام طب است؛ شما از طریق این سایت می توانید خرید عمده ی کفش داشته باشید، شما برای این منظور بدون اینکه به استان تهران سفر داشته باشید می توانید به صورت عمده، خرید عمده ی کفش داشته باشید.

سایت شهرام طب این زیر ساخت را در اختیار شما می گذارد تا این لینک شدن و ارتباط بین کارخانه و شما خریداران محترم برقرار باشد.به راحتی می توانید با خرید آنلاین و عمده ی کفش، باعث رونق کسب و کار خود شوید.

در جهان امروزی، بیشتر کسب و کارها در زمینه های مختلف ، همچنین بازار های کفش، دست به بازاریابی هایی به شیوه های جدید زده اند، آنها به صورت مجازی، محصول و برند خود را معرفی می کنند.

شهرام طب یکی از اولین سایت هایی است که به صورت تخصصی به فروش عمده ی کفش و ارتباط بین کارخانه و خریداران عمده ی کفش می پردازد.

وب سایت شهرام طب جایی است برای اینکه شما خریداران عمده ی کفش بتوانید جدید ترین محصولات کفش و صندل طبی تولید شهرام طب را ببینید و بتوانید به سادگی و با خیال راحت به خرید عمده کفش خودتان بپردازید.

خرید عمده محصولات کفش و صندل طبی

تا به حال برای شما این سردرگمی و تردید پیش آمده است که فکر کنید شهرام طب محصولی جدید وارد بازار کرده و شما آن محصول را ندیده باشید در حالی که اگر دیده بودید، مشتریان زیادی آن را از مغازه ی شما خریداری می کردند و سود بیشتری کسب می کردید؟ شما خریدار محترم خرید عمده ی کفش دیگر مثل گذشته، زمان های زیادی را در اختیار ندارید که بتوانید هر بار برای خرید، به صورت حضوری به کارخانه شهرام طب و یا دفتر فروش شهرام طب مراجعه کنید.

و همانطور که می دانید اگر در روز به تولیدکنندگان زیادی سر بزنید شاید نتوانید در لحظه انتخاب کاملا هوشمندانه و پر سودی داشته باشید.اما شما می توانید با توجه به عکس، توضیحات و فیلم های محصولات شهرام طب، و با صبر و حوصله، انتخاب مناسب و هوشمندانه و بی دردسری را داشته باشید.

در دنیای امروز شما می توانید در فروشگاه خود و بدون دغدغه، بنشینید و با یک گوشی هوشمند تولیدات شهرام طب را مشاهده کنید و خریدی داشته باشید آگاهانه، بدون اینکه انرژی و یا وقت زیادی را از دست بدهید، سفارش های خودتان را در هر کجا که هستید ثبت کرده و در روز معین شده دریافت کنید.

ما همه ی محصولات اعم از صندل طبی و کفش طبی را در وب سایت شهرام طب آپلود کرده ایم تا زحمت شما را کمتر کنیم و بتوانید از به روز ترین محصولاتمان خرید عمده داشته باشید.

خرید عمده کفش طبی مردانه

برای اینکه در خرید عمده کفش طبی مردانه  و فروش خود موفق باشید نیاز است که چند فاکتور مهم را در ابتدا بدانید.

همان طور که شما به تکرار دیده اید آقایان از جمله قشرهایی هستند که معمولا با فاصله ی زمانی طولانی به خرید کفش می پردازند پس در نتیجه شما برندی معتبر و با دوام  که از متریال با کیفیت استفاده می کند، مانند شهرام طب خرید کنید تا آنها از  دوام کفش هایی که از شما خریداری می کنند راضی باشند. در نتیجه نیاز است به هنگام خرید عمده ی کفش مردانه، به کیفیت محصولات توجه ویژه داشته باشید.

راحتی در کفش های مردانه.از آنجایی که معمولا آقایان هم زمان زیادی را بیرون منزل هستند و کفش به پا دارند، نکته ی مهم این است که کفش هایشان بسیار راحت و غیر آزار دهنده باشد.انتخاب هوشمندانه ی شما خریدار کفش عمده ی آقایان شامل انتخاب راحت ترین کفش های مردانه از جمله کفش ها و صندل های شهرام طب هم می شود.

خرید عمده کفش طبی زنانه

همانطور که بارها در مجله ی شهرام طب برای شما گفته ایم؛ خانم ها یکی از وسیع ترین قشرهای خریدار کفش و صندل طبی را تشکیل می دهند. انتخاب کفش طبی زنانه و صندل طبی زنانه ی مرغوب و با کیفیت یکی از چالش بر انگیز ترین خریدهای مغازه داران محترمی باشد.

برای خرید عمده ی کفش و صندل طبی زنانه به طوری که انواع سلایق را در بر بگیرد نیاز است که از ابعاد مختلفی به این قضیه بنگریم. در نظر گرفتن رنگ کفش، جنس پارچه ی کفش، انواع طرح هایی که بر روی کفش ها استفاده می شود، انواع مدل های متناسب کفش با مکان های مختلف مثل مهمانی، اداره و ... نکات مهمی هستند که نیاز است شما مغازه دار محترم در خصوص خرید عمده کفش زنانه در نظر داشته باشید. توجه به این نکات می تواند کمک کند شما به فروش بهتری در مغازه و یا پیج اینستاگرام خود برسید.

سبک بودن و راحت بودن کفش های کتانی زنانه و همچنین داشتن رنگبندی مناسب برای راحتی خانم ها در انتخاب کفش بسیار مهم است و این نکته می تواند خرید عمده کفش زنانه شما را بهبود ببخشد.

و همچنین با توجه به اینکه خانم ها در مجالس مدت زیادی را بر روی کفش مجلسی های خودشان به فعالیت می پردازند،

بسیار مهم است که ساختار قالب کفشی که می خواهید خرید عمده ی آن را انجام بدهید اصولی و به گونه ای باشد که به ستون فقرات آنها،قوزک پا، پشت پا و مچ آنها آسیب نزند.رعایت این نکات از مجله ی شهرام طب می تواند به خرید عمده کفش شما بهتر کمک کند و فروش تان را بهبود دهد.

خرید عمده کفش مجلسی زنانه

کفش مجلسی زنانه از آن دسته کفش هایی است که خرید زیادی در قشر متوسط رو به بالا و بالای جامعه دارد ، چرا که از جهت ست شدن این نوع کفش ها با لباس های جدید، نیاز است آنها را دوباره و دوباره به رنگ استایل خاص خودشان در مهمانی جدید خریداری کنند.

اما در روزهایی که مسئله ی نگاهداشت سلامتی از اهمت زیادی برخوردار شده است، توجه به سلامت پا هم افزایش یافته چرا که پا یکی از اساسی ترین و مهمترین اعضای بدن ماست.

 برای اینکه شما بتوانید مشتریان خود را در امر خرید کفش پاشنه دار و مجلسی به مشتریان همیشگی خودتان تبدیل کنید بهتر است که در خرید عمده ی کفش زنانه دقت لازم را داشته باشید چرا که اگر کفش غیر استانداردی را به صورت عمده خریداری کنید ممکن است به پای مشتریان شما آسیب وارد کند و یا حتی در برخی موارد دیده شده این کفش ها باعث شده اند که استخوان های ریز در قوزک پا دچار شکستگی بشوند.

خرید عمده کفش اسپرت 

یکی دیگر از خرید های پرطرفدار در دنیای کفش ها، خرید کفش ها و صندل های طبی اسپرت است.جهانی از رنگ ها و راحتی خرید عمده در این لاین از کفش را جذاب تر می کند.

شما می توانید با مشاهده ی فروشگاه شهرام طب، کفش های اسپرت زنانه و مردانه و همچنین صندل های زنانه و مردانه،کفش های مورد نظر خود را برای خرید عمده سفارش دهید و به زودی تحویل بگیرید.

خرید عمده کفش کتانی

کفش های کتانی از جمله کفش های پرفروش هستند چرا که اکثریت مردم به طور مستمر و روزانه از این نوع کفش ها استفاده می کنند.پس نیاز ویژه ای در خرید عمده ی کتانی هایی است که بسیار راحت، بادوام و مرغوب باشند و همچنین از استانداردهای لازم در ساخت کتانی در تولید آنها استفاده شده باشد.توجه به این نکات باعث می شود شما بتوانید مشتری های وفادار بیشتری را برای خود بسازید و سود بالاتری را با خرید عمده ی کتانی تجربه کنید.

همچنین توجه داشته باشید که سایز این کفش ها در بخش پاشنه مناسب باشد و برای او کمردرد و یا مشکلات استخوانی در پا و کمر ایجاد نکند.

نکته بعد در خرید عمده ی کفش، اصل اساسی تنفس هست.همانطور که می دانید پاها به مدت طولانی در کتانی هستند و اگر کتانی که خریداری کرده اید دارای منافذ مورد نیاز برای تنفس نباشد، این احتمال وجود دارد که شما دچار قارچ و یا آسیب های دیگری در پای تان بشوید.لذا برای پیشگیری از این امر نیاز است که به خرید عمده ی کتانی هایی بپردازید که پای مشتریان در آن تنفس داشته باشد و با رعایت همین نکته، برای مشتریان خود به مغازه ای خاص تبدیل شوید و در خرید های بعدی خودشان نیز به شما مراجعه کنند، چرا که شما به فکر سلامتی پای آنها هستید.

جنس رویه کتانی: رویه ی کفش ها از مهمترین بخش های یک کفش هست چرا که رویه ی کفش ها معمولا زیبایی آن را تشکیل می دهند ولی اگر زود به زود کثیف شوند و راحت تمیز نشوند باعث می شود که استفاده از آنها سخت شود و تمایل به خرید این محصول کاهش پیدا کند.پس به این دلیل بهتر است در خرید عمده ی کتانی مغازه خودتان از کتانی های با رویه ی مرغوب خرید داشته باشید تا به راحتی با یک دستمال ساده تمیز شوند.

قیمت کفش در خرید عمده

در خرید عمده کفش یکی از نکاتی که مغازه داران محترم به آن توجه دارند قیمت است. قیمت خرید مده کفش می تواند تعیین کند که شما چقدر با فروش تکی کفش ها به سود خواهید رسید.شهرام طب با توجه به این نکته و در جهت رفاه مشتریان خرید عمده ی خود، کفش ها را به صورتی قیمت گذاری نموده تا شما بتوانید سود قابل توجهی را نصیب خودتان کنید وبتوانید با خیالی آسوده به خرید عمده ی خود بپردازید بدون نگرانی از اینکه آیا سودی باقی خواهد ماند یا خیر؟!

خرید از تولید کننده در خرید عمده کفش

شهرام طب با کم کردن واسطه ها در فروش عمده ی کفش های طبی و صندل های طبی شهرام طب باعث شده که شما بتوانید به جای اینکه سودی را به واسطه ها بدهید، خودتان به طور مستقیم از طریق سایت شهرام طب اقدام کنید، محصولات را ببینید و بدون مراجعه به کارخانه سفارشات خود را ثبت کنید.شما می توانید در هر شهری هستید از شهرام طب خرید عمده داشته باشید و به راحتی آن را دریافت کنید درحالی که باقی مانده ی زمان خود را صرف مشتریان گرانقدر خود می کنید و به فروش بیشتر خود در مغازه رسیدگی می کنید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات و قیمت عمده کفش با دفتر فروش شهرام طب تماس حاصل فرمایید.